PDFSpausdinti

Apie mus

UAB Kvadrosta įkurta 2006 metais. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra individualių gyvenamųjų namų statyba, stogų dengimas ir remontas, skardos lankstinių gamyba, prekyba stogo dangomis ir statybinėmis medžiagomis.

Individualių namų statyba

Planuojate statyti savo svajonių namą? Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi Jums padėti. Konsultuojame, sudarome sąmatas, atliekame visus statybos darbus nuo pamatų iki rakto įteikimo.

Liktinių klojinių sistema BP ICF

Gera naujiena planuojantiems statytis namą. Siūlome Jums pasistatyti itin šiltą namą iš liktinių klojinių sistemos BP ICF. Esame oficialūs atstovai Vilniaus regione. Prekiaujame, sudarome sąmatas, atliekame statybos darbus, konsultuojame.

Stogo dangos

Kreipkitės ir mes pasiūlysime geriausią variantą! Prekiaujame metaline stogo danga, fibrocementiniai lapai Eurofala (buvęs IZOPOL), bituminiu šiferiu Aquawell, Onduline, Ondura, bituminėmis čerpėmis Katepal, IKO.

Skardos lankstymas

Gaminame vėjalentes, kraigus, laštakius ir kitus reikalingus skardinimui gaminius. Skardos lankstiniai taip pat gaminami pagal Jūsų pateiktus brėžinius. Prekiaujame skarda. Turime plačią skardų spalvinę gamą.

Meistras į namus

Atliekame smulkius santechnikos, elektros instaliacijos ir apdailos darbus. Skambinkite mums ir mes Jums padėsime.

Statybinės medžiagos

Neturite laiko ir noro ieškoti reikiamų statybinių medžiagų? Kreipkitės į mus ir mes Jums pasiūlysime ir sukomplektuosime visas reikiamas medžiagas geriausiomis kainomis, pristatysime jas tiesiogiai į statybvietę.